Опис компанії

ТОВ «МЕТАЛТЕХОБРОБКА» – команда досвідчених фахівців, які забезпечують роботу фірми в таких галузях як лазерна різка металу, пробивні і зварювальні роботи, гнуття металу, токарні і фрезерні роботи, порошкове фарбування. На сьогоднішній день це компанія, яка динамічно розвивається. Для виготовлення більш складних і якісних виробів з металу ми постійно переоснащувалися, вкладаючи зароблені кошти в нове сучасне високотехнологічне обладнання. Паралельно підвищувався рівень кваліфікації конструкторів, інженерів, програмістів, працівників виробництва.

Компанія “МеталТехОбробка” почала свою діяльність як виробничий підрозділ підприємства “Валон-А”, основною спеціалізацією якого є виготовлення комплектних трансформаторних підстанцій, розподільних пристроїв камер КСО та панелей ЩО, комплектних розподільних пристроїв. З 2018 року “МеталТехОбробка” – окреме виробниче підприємство.

Жорсткий контроль на всіх етапах виробництва – гарантія відповідності продукції найвищим стандартам.

Наші переваги:

 • мінімальний термін виготовлення
 • гарантія надійності та стабільно висока якість продукції
 • індивідуальний підхід
 • доступні ціни
 • виготовлення нестандартної продукції
 • наявність досвідчених кваліфікованих працівників

Пропонуємо співпрацю як надійний партнер для Вашого бізнесу, який забезпечить своєчасне якісне виконання замовлення і технічну підтримку.

Дякуємо всім нашим клієнтам за довіру. Чекаємо Ваших замовлень.

  Заявка на зворотній зв'язок
  Ім'я
  Номер телефону

   Заявка на зворотній зв'язок
   Ім'я
   Номер телефону