Гнуття металу – це обробка заготовки шляхом тиску на її поверхню для отримання необхідної деформації. При такому впливі на виході отримують об’ємну деталь. В процесі згинання зовнішні шари металу розтягуються, а внутрішні — стискуються.

 

Кінцевий продукт — абсолютно безшовний виріб з високими фізичними характеристиками і естетичними властивостями. При правильно організованому процесі забезпечується висока точність лінійних і кутових розмірів. Завдяки відсутності швів отримана деталь більш довговічна і стійка до корозії.

 

Наша компанія використовує листозгинальний комплекс TruBend 5170, виробництва німецької фірми Trumpf, що дозволяє виконувати економічну і високоякісну обробку деталей будь-якої геометрії. Ми виготовляємо вироби стандартної конфігурації і згідно креслень, наданих замовником.

Сучасне обладнання дозволяє виготовляти вироби різної складності:

 

Покрівельні матеріали та комплектуючі.
Металопрофілі.
Циліндри.
Деталі обшивки транспортних засобів.
Частини корпусів промислового обладнання чи побутових пристроїв.
Багато іншого.

Для підрахунку точної вартості Вашого виробу, відправте на електронну пошту: office@mto.com.ua в форматі DXF, DWG в масштабі 1:1 або растровому форматі JPG, PNG, BMP, TIFF, PDF (в виді екскізу чи креслення) (в назві вкажіть метал, товщину і кількість). В листі вкажіть необхідні терміни та чий метал.

    Заявка на зворотній зв'язок
    Ім'я
    Номер телефону