На сьогоднішній день в токарних послугах мають потребу не лише великі галузі промисловості та індустріальні виробництва, а також невеликі підприємства (дрібносерійні і приватні виробництва). Наші фахівці виготовлять і оброблять металеві вироби швидко, якісно і з точністю до мікрон.

 

Компанія «МеталТехОбробка» здійснює токарні роботи будь-якої складності. Добре оснащена база, сучасне металообробне обладнання, професіоналізм співробітників і високий рівень відповідальності є гарантами якісного виконання робіт різних напрямків.

 

Вартість токарних робіт формується в залежності від виду наданих послуг, об’єму і складності робіт. Тому для кожного замовлення в індивідуальному порядку (на основі креслень, ескізів чи зразків) робляться необхідні розрахунки і визначається термін виконання.

Для підрахунку точної вартості Вашого виробу, відправте на електронну пошту: office@mto.com.ua в форматі DXF, DWG в масштабі 1:1 або растровому форматі JPG, PNG, BMP, TIFF, PDF (в виді екскізу чи креслення) (в назві вкажіть метал, товщину і кількість). В листі вкажіть необхідні терміни та чий метал.

    Заявка на зворотній зв'язок
    Ім'я
    Номер телефону