Координатно-пробивний прес являє собою один з найпоширеніших видів обладнання для обробки листового металу. Він буде дуже до речі в разі, якщо вам потрібні роботи по перфорації та вирубці металу, а також для таких видів робіт, як штампування і пробивання.

 

Пробивання отворів в листовому металі – це сучасна технологія обробки, яка дозволяє отримати отвори заданого розміру в потрібному порядку безпосередньо в листовому матеріалі. Як величина, так і форма отворів може бути різною. Енергоефективна технологія дозволяє скорочувати витрати замовників. Пробивання металу в нашій компанії здійснюється на координатно-пробивному пресі фірми TRUMPF, TruPunch 1000 (Німеччина).

 

Компанія ТОВ «МеталТехОбробка» – це надійний партнер для Вашого бізнесу, який забезпечує швидке, якісне виконання замовлення і технічну підтримку під час виконання всіх робіт.

To calculate the exact cost of your product, send to e-mail: office@mto.com.ua in DXF, DWG format,  in 1: 1 scale or raster format JPG, PNG, BMP, TIFF, PDF (in the form of a sketch or drawing) (in name the metal, thickness and quantity). In the title indicate the required terms and whose metal.

    Request for feedback
    Name
    Phone number