Порошкове фарбування – це процес нанесення порошкоподібного полімерного покриття на поверхню виробів. На сьогоднішній день це одна з інноваційних технологій, яка дозволяє отримувати високоякісні вироби.

 

Якісне порошкове фарбування може бути здійснене тільки з допомогою професійного обладнання. Від нього залежить довговічність виробу в цілому.

 

Саме покриття повинно забезпечити максимальний захист виробу від несприятливого впливу зовнішніх факторів. Порошкове фарбування має підвищену стійкість до різних фізичних і механічних впливів.

 

Порошкове фарбування — сучасна економічна, екологічно безпечна технологія створення високоякісного декоративно-захисного покриття для різних об”єктів.

Міцність та довговічність – порошкові покриття мають підвищену хімічну стійкість і фізико-механічні показники, покриття володіють високими антикорозійними властивостями. Ці властивості дозволяють отримувати ударостійке, хімічно стійке, з антикорозійними властивостями покриття, здатне працювати в діапазоні температур від -60 до 150 ° C. Плюс до того зведена до мінімуму кількість пошкоджень пофарбованих виробів при їх транспортуванні.

 

Екологічність — відсутність розчинників значною мірою вирішує проблему охорони навколишнього середовища та особистої безпеки. Пофарбовані вироби абсолютно безпечні при контакті з харчовими продуктами і медикаментами.

To calculate the exact cost of your product, send to e-mail: office@mto.com.ua in DXF, DWG format,  in 1: 1 scale or raster format JPG, PNG, BMP, TIFF, PDF (in the form of a sketch or drawing) (in name the metal, thickness and quantity). In the title indicate the required terms and whose metal.

    Request for feedback
    Name
    Phone number