На сьогоднішній день в токарних послугах мають потребу не лише великі галузі промисловості та індустріальні виробництва, а також невеликі підприємства (дрібносерійні і приватні виробництва). Наші фахівці виготовлять і оброблять металеві вироби швидко, якісно і з точністю до мікрон.

 

Компанія «МеталТехОбробка» здійснює токарні роботи будь-якої складності. Добре оснащена база, сучасне металообробне обладнання, професіоналізм співробітників і високий рівень відповідальності є гарантами якісного виконання робіт різних напрямків.

 

Вартість токарних робіт формується в залежності від виду наданих послуг, об’єму і складності робіт. Тому для кожного замовлення в індивідуальному порядку (на основі креслень, ескізів чи зразків) робляться необхідні розрахунки і визначається термін виконання.

To calculate the exact cost of your product, send to e-mail: office@mto.com.ua in DXF, DWG format,  in 1: 1 scale or raster format JPG, PNG, BMP, TIFF, PDF (in the form of a sketch or drawing) (in name the metal, thickness and quantity). In the title indicate the required terms and whose metal.

    Request for feedback
    Name
    Phone number