Координатно-пробивний прес являє собою один з найпоширеніших видів обладнання для обробки листового металу. Він буде дуже до речі в разі, якщо вам потрібні роботи по перфорації та вирубці металу, а також для таких видів робіт, як штампування і пробивання.

Пробивання отворів в листовому металі – це сучасна технологія обробки, яка дозволяє отримати отвори заданого розміру в потрібному порядку безпосередньо в листовому матеріалі. Як величина, так і форма отворів може бути різною. Енергоефективна технологія дозволяє скорочувати витрати замовників. Пробивання металу в нашій компанії здійснюється на координатно-пробивному пресі фірми TRUMPF, TruPunch 1000 (Німеччина).

ТОВ «МеталТехОбробка» – це надійний партнер для Вашого бізнесу, який забезпечує швидке, якісне виконання замовлення і технічну підтримку під час виконання всіх робіт.

Для підрахунку точної вартості Вашого виробу, відправте на електронну пошту: office@mto.com.ua в форматі DXF, DWG в масштабі 1:1 або растровому форматі JPG, PNG, BMP, TIFF, PDF (в виді екскізу чи креслення) (в назві вкажіть метал, товщину і кількість). В листі вкажіть необхідні терміни та чий метал.

    Заявка на зворотній зв'язок
    Ім'я
    Номер телефону